Esenyurt Teknoloji & Patent Seferberliği

Esenyurt Teknoloji & Patent Seferberliği Projesi Lansman Toplantısı Hilton Garden Inn İstanbul Otel'de gerçekleştirildi.

 

ESİDER, Türkiye Patent Hareketi Platformu ve Patent Hareketi Derneği iş birliği ile gerçekleştirilen Esenyurt Teknoloji & Patent Seferberliği Projesi Lansman Toplantısı, 18 Nisan 2022 Pazartesi günü Hilton Garden Inn İstanbul Oteli'nde T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Dr. Çetin Ali DÖNMEZ ve Türkiye İhracatçılar Meclisi - TİM Başkanı İsmail GÜLLE'nin katılımları ile gerçekleştirildi.

 

Lansmanda, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Dr. Çetin Ali DÖNMEZ, Türkiye İhracatçılar Meclisi TİM Başkanı İsmail GÜLLE, Esenyurt Kaymakamı Dr. Vural KARAGÜL, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz BOZKURT, İSİFED Genel Başkanı Muammer ÖMEROĞLU, Türkiye Patent Hareketi Platformu Başkanı Av. Ali ÇAVUŞOĞLU ve ESİDER Yönetim Kurulu Başkanı Emin Armağan ŞAKAR konuşma yaptılar.

 

Daha sonra moderatörlüğünü Dünya Gazetesi Yayın Kurulu Başkanı, Gazeteci-Yazar Dr. Şeref OĞUZ'un yaptığı panel oturumuna, ESİDER Başkan Yardımcısı, Fevzi TOROLSAN, Türkiye Patent Hareketi Platformu BaşkanYardımcısı Av. Ali YÜKSEL, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa RektörYardımcısı Prof. Dr. Erol İNCE ve İstanbul Esenyurt Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Atilla UYANIK konuşmacı olarak katıldılar.

 

Ülke sanayisinin ve Esenyurt Bölgesinin en yetkili ve seçkintemsilcilerinin bir araya geldiği lansmanın ESENYURT'umuza hayırlı olmasını diliyoruz.

 

https://www.dunya.com/ekonomi/donmez-patentlerin-kismen-kredi-teminati-olmasi-icin-calisiyoruz-haberi-655453

 

https://www.turcomoney.com/esenyurt-teknolojipatent-seferberligi-projesi-tanitim-toreni.html

 

https://www.google.com.tr/amp/s/www.sondakika.com/amp/haber-esenyurt-teknoloji-patent-seferberligi-projesi-14879267/

 

https://www.google.com.tr/amp/s/sibergazete.com/ekonomi/donmez-patentlerin-kismen-kredi-teminati-olmasi-icin-calisiyoruz/amp/

 

https://gelecektenhaber.com/donmez-patentlerin-kismen-kredi-teminati-olmasi-icin-calisiyoruz/

 

https://www.google.com.tr/amp/s/sibergazete.com/ekonomi/donmez-patentlerin-kismen-kredi-teminati-olmasi-icin-calisiyoruz/amp/

 


Whatsapp ile ulaşın Whatsapp ile ulaşın